(0212) 545 60 62 info@mfhaktas.com

İşimizi ilk günden beri özenle ve güven çerçevesinde yapmanın gururu ve mutluluğu ile yolumuza devam ediyoruz. Mıcır Agrega dünyasında kaliteden ödün vermeyen, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunu misyon edinen yerli bir Türk firmasıyız. Vizyon açısından her daim ileri görüşlülük ve kontrollü büyüme amacı güden, Türkiye’yi yurt dışında da ihracatta en iyi şekilde temsil eden ve bu alışkanlığını sürdürmeye çalışan, sonsuza dek bu doğrultuda ilerleyecek olan MF HAKTAŞ, ilk günkü ideallerinin ve sahip olduğu tüm değerleri korumanın mutluluğu içindedir.

Firmamızın, İstanbul Avrupa Yakasında çeşitli maden ruhsatlarında 20 yıllık tecrübe ve çalışma deneyimine sahip olduğunu gururla belirtmek isteriz. Sektördeki tecrübemizden hareketle, sağlam ve güvenilir ticaret yapma prensibini, çalıştığımız tüm firmalarda hem olası ekonomik durumlarda hem sürdürülebilirlik açısından kimsenin zorlu şartlar ve ödeme güçlüğü çekmemesi kavramlarını göz önünde bulundurarak yoğun mesai harcadığımızı bilmenizi isteriz.

Firmamız genel olarak devlet kamu idareleri, kamu belediye ve iştiraklerine çalışan müteahhit taahhüt firmaları, özel sektör villa ve kentsel dönüşüm firmaları, TOKİ ve GYO firmaları, asfalt ve beton santralleri, devlet demiryolları, kanal ve atık su taahhüt firmaları, seramik üretim fabrikaları vb. birçok firmaya tedarikçi olarak çalışmaktadır.

Misyonumuz ve vizyonumuz ışığında, çizgimizden sapmadan kendi yolumuza ve gelecek nesillerimize ışık tutmaya çalışarak sizlerle olmayı umut ediyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında sormak istedikleriniz, önerileriniz ve yorumlarınız için iletişim kanallarımız ile bize ulaşabilirsiniz. Yorumlarınız ve düşünceleriniz bizim için çok değerli.

Saygılarımızla,

MF HAKTAŞ AİLESİ

MF Haktaş

Mıcır Uluslararası Nak. Pet. İnş Taah. San. ve Dış Tic. Ltd Şti.

En yeni teknolojileri kullanıyor ve sürdürülebilirlik için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Çevreye duyarlı, profesyonel ekibimiz ile üretim yapıyoruz.


MF HAKTAŞ ÜRETİM TESİSİ

0 212 545 60 62

MF HAKTAŞ MERKEZ

0 212 563 64 65

MERKEZ
: 0 212 563 64 65
: 0 212 563 64 70

ÜRETİM TESİSİ
: 0 212 545 60 62
: 0 212 545 60 63

info@mfhaktas.com